KALENDARZ POLKI 2017. KONKURS

Home / Projekty / Klub Polek Na Obczyźnie / KALENDARZ POLKI 2017. KONKURS

Bardzo ciekawy projekt, w którym miałam okazję wziąć udział i wierzę, że będę miała jeszcze wiele szans, aby wykazać się podczas tak fantastycznych przedsięwzięć.

polka na ogrodzie

KONKURS

Dzisiaj 6 grudnia, więc rozdaję prezenty i uśmiech w gratisie.

Kochani, do wygrania KALENDARZ POLKI 2017 ze specjalną dedykacją. Znajdziecie w nim m.in. moje autorskie opowiadanie i zdjęcie z podróży.

kub-polki

Aby go wygrać, musicie odpowiedzieć na pytanie: “CZYM JEST DLA CIEBIE ŻYCIE?”
Proste, prawda? 🙂

REGULAMIN KONKURSU:
1. Konkurs trwa od 6.12-13.12.2016 (ostatnia uznana odpowiedź musi zostać nadesłana do godz. 23:59 dn. 13.12.2016)
2. Pytanie konkursowe: „Czym jest dla Ciebie życie?”
3. Odpowiedzi konkursowej udziela JEDNA osoba TYLKO JEDEN RAZ w komentarzu pod postem na BLOGU.
4. Zostanie nagrodzona jedna odpowiedź wybrana przez autorów bloga: Ewelinę Orzech i Marco Antonini.
5. Wyniki zostaną ogłoszone 15 grudnia 2016 roku.
6. Nagrodą konkursu jest KALENDARZ POLKI 2017 , który stworzyły Polki żyjące na emigracji.
7. Po ogłoszeniu wyników do 24h skontaktujemy się ze zwycięzcami, w celu wysłania nagrody na wskazany adres.

klub-polki-kalendarz


Zajrzyj do nas na Facebooka i Instagram – codziennie dawka newsów z naszego pokręconego życia. Będzie nam miło!

Related Posts
Jest 13 komentarzy
 • Agnieszka

  Moim życiem jest Moj Syn Krystian i to co mam stworzyć dla niego dopóki nie osiągnie samodzielności.A ja poczekam albo będę robić to wolniej….

  • Ewelina&Marco
   Ewelina&Marco

   Pięknie powiedziane <3 Mama to skarb 🙂

 • Eva

  Zycie jest jak niekończąca się podróż, jak kalendarz adwentowy, w którym odkrywamy nową niespodziankę, jak zdrapka pod którą kryje się nagroda lub przegrana. Zycie to codzienna nauka, codzienna wędrówka, codzienny zachwyt nad tym co nas otacza. To dzielenie się miłością z innymi i docenianie każdej przemijającej chwili.

  • Ewelina&Marco
   Ewelina&Marco

   no właśnie ta miłość <3

 • Gośka

  Dla mnie życie to codzienne dążenie do spełniania wyznaczonych sobie celów i marzeń. Moje życie to radość bycia z rodziną, cieszenie się codziennością i drobnostkami.

 • Żann

  Życie jest każdym dniem, każdą sekundą, każdą minutą, każdą godziną.
  Jest mozliwością obudzenia się rano, powiedzenia “dzień dobry”, nawet gdy jest mi smutno.
  Jest podnoszeniem się z łóżka, mimo, że nic mi się nie chce.
  Jest wyjściem z domu i patrzeniem na wszystkich ludzi biegnących dookoła.
  Czasem jest zatrzymaniem się na światłach podczas jazdy na rowerze i spojrzeniem w niebo.
  Jest powiedzeniem “kocham Cię” gdy nigdy nie sądziłam, że to powiem i do tej pory nie potrafię tych dwóch słów zdefiniować .
  Życie jest przyjęciem przytulenia w chwili gdy chce mi się płakać , zaakceptowaniem tego, co moja siostra chce mi wtedy dać.
  Życie jest tyloma małymi momentami…

 • Rozalia

  Życie dla mnie to ciągła walka, ale zawsze z uśmiechem na twarzy. Pomimo trudów wystarczy spojrzeć w Słońce i w moje rodzime Karkonosze a samo serce się raduje i w głowie jedna myśl – że mimo wszystko życie mamy jedno i jest piękne. Życie dla mnie to każda chwila, w której udowadniam sobie jak wiele jestem w stanie unieść, jak wiele jestem w stanie od siebie dać i jak wiele mogę czerpać właśnie z tych małych chwil. Bo w życiu piękne są te chwile. I to właśnie te drobiazgi tworzą całość.

  • Ewelina&Marco
   Ewelina&Marco

   wszystkim bym Wam dała nagrodę, a teraz odwdzięczam się uśmiechem <3

 • Karolina

  Życie to droga z wszelakimi zakrętami, z których można wypaść, z podbiegami, które wyczerpują całą energię co do grama i ze stromizną, na której lepiej się nie poślizgnąć. Życie to morze, czasem kołyszące łagodnymi falami, czasem z wymagającym siły i determinacji sztormem. Życie to tęcza, której widzimy tylko nikły wycinek, początek i koniec jest ukryty przed naszym wzrokiem. Życie to babciny szalik, dziergany pieczołowicie długimi wieczorami. Życie to mamina szarlotka, która smakuje najlepiej po powrocie z lotniska. Życie to studencka noc w trybie dziennym i dzień w trybie nocnym z maluszkiem w ramionach. Życie to nic. Życie to wszystko.

 • Góralka Małgorzata

  Czym jest dla mnie życie? Nieustanną podróżą. I nie chodzi mi tutaj jedynie o podróże w dosłownym tego słowa znaczeniu mimo,że przez kilka dobrych lat byłam zapaloną autostopoholiczką 🙂 Chodzi mi o podróż metaforyczną,bo każdego dnia odkrywamy coś nowego,uczymy się czegoś nowego,pokonujemy własne ograniczenia. Życie dla mnie to też moje ukochane góry – Beskid Wyspowy z którego pochodzę. O tak! Góralka ze mnie 😉 Na koniec jednak zostawiłam to,co najlepsze – życie to dla mnie moi dwaj mężczyźni 😉 Dzięki nim odkrywam nowe aspekty codzienności i każdego dnia buduję nową definicję ŻYCIA 😉 Pozdrawiam!

 • Asia

  Życie dla mnie jest podróżą. Spotykasz wielu ludzi, bardzo różnych… Różnego pochodzenia, o różnych poglądach, różnych doświadczeniach. Czasem są to spotkania miłe – ktoś pomoże, ktoś się uśmiechnie, ktoś zaprosi na kawę – czy to znajomy, czy nieznajomy. Czasem są to spotkania przykre, bo ktoś robi łaskę że otwiera buzię, ktoś Cię widzi zmęczoną z wielką walizką (prawdziwą lub symboliczną) i na złość zamyka drzwi windy żeby nią pojechać samemu…
  Życie dla mnie jest tańcem. Czasem muzyka jest wolna, sentymentalna, przywodzi na myśl różne wspomnienia. Czasem jest żywiołowa, tętniąca radością, wręcz dzika. Może cisną Cię buty, może po całej nocy Twoje stopy są zmęczone i w innych okolicznościach pewnie już dawno poszłabyś spać, ale tańczysz, tańczysz do białego rana! Jakiś przystojny nieznajomy prosi Cię do tańca, niestety okazuje się być początkujący i niechcący nadepnie Ci na odcisk. Przynajmniej jest zabawny! Innym razem tańczysz z kimś, kogo dobrze znasz, z kim dobrze się dogadujesz, ale dziś to nie Wasz dzień i brak Wam koordynacji, masz wrażenie, że to ktoś zupełnie inny.
  Życie jest dla mnie tajemnicą. Ciągłym odkrywaniem czegoś nowego w promieniach słońca, ale i w strugach deszczu. Ktoś Cię zawiódł, ktoś miło zaskoczył. Kogoś już nie ma, ktoś inny się rodzi…
  Życie jest dla mnie poezją!

 • Aga

  Dla mnie życie to przyjemności sprawiane sobie każdego dnia. Pośród tyrania w pracy i w drugiej pracy i po pracy krótka chwila każdego dnia na spokojną kawę, lody wieczorem, książkę w zimowe niedziele czy wycieczki rowerowe latem. Życie to nie wielkie sukcesy, życie to małe radości 😉

 • Ewelina&Marco
  Ewelina&Marco

  OGŁASZAMY WYNIK:

  Kalendarz wędruje do Karoliny, która opublikowała komentarz Grudzień 9th, 2016 02:18 PM.
  Karolina, prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

ZAPRASZAMY NA NASZ

INSTAGRAM

No images found!
Try some other hashtag or username